Plan zajęć zbiorowych (dzieci) 

PLAN ZAJĘĆ OGÓLNOMUZYCZNYCH (ZBIOROWYCH) 2022/2023

 

KLASA I

Poniedziałek                                                                                        

15:45–16:15 Kształcenie Słuchu                                   

16:20-17:05 Rytmika                                                                                   

Czwartek

15:45-16:26 Kształcenie Słuchu

16:30-17:05 Rytmika

 

KLASA II

Poniedziałek                                                                                         

16:10-16:55 Kształcenie słuchu                                                                 

17:00-17:45 Chór                                        

Środa

15:45-16:30 Kształcenie Słuchu

16:35-17:20 Rytmika

KLASA III

Poniedziałek                                                                                             

17:00-17:45 Chór                                                                  

17:50-18:35 Kształcenie słuchu                                          

Czwartek

17:10-17:55 Kształcenie słuchu

18:00-18:45 Rytmika

KLASA IV

Poniedziałek                                                                                          

17:00-17:45 Audycje muzyczne                                          

17:50-18:35 Kształcenie słuchu                                          

Środa

16:15-17:15 Chór

17:20-18:05 Kształcenie słuchu

18:10-18:55 Audycje muzyczne

KLASA V                               

Środa   

16:15-17:15 Chór   

17:20-18:05 Kształcenie słuchu

18:10-18:55 Audycje muzyczne

Czwartek

17:25-18:10 Kształcenie słuchu

KLASA VI                                                                                                                                         Poniedziałek

16:30-17:15 Kształcenie słuchu

17:20-18:05 Audycje muzyczne

Środa

16:15-17:15 Chór

Czwartek

16:35-17:20 Kształcenie słuchu

Klasa I (młodzieżowa)

Środa

16:15-17:15 Chór

Czwartek

18:10-18:55 Kształcenie słuchu

19:00-19:45 Kształcenie słuchu

     

Klasa II (młodzieżowa)

Poniedziałek

15:40-16:25 Kształcenie słuchu

17:00-17:45 Audycje muzyczne

Środa

16:15-17:15 Chór   

Czwartek                  

15:45-16:30 Kształcenie słuchu

Klasa III (młodzieżowa)

Poniedziałek

18:10-18:55 Kształcenie słuchu

19:00-19:45 Kształcenie słuchu

Środa   

16:15-17:15 Chór   

17:20-18:05 Kształcenie słuchu

18:10-18:55 Audycje muzyczne