Plakat-arte-22-23_net(1).jpg

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 lat na przesłuchania wstępne do pierwszej (lub wyższej) klasy. W czasie przesłuchania sprawdzimy słuch wysokościowy, poczucie rytmu i pamięć muzyczną. Na przesłuchania do pierwszej klasy prosimy o przygotowanie przez dziecko prostej piosenki, najlepiej z repertuaru przedszkolnego/szkolnego.

Przesłuchanie będzie w formie zabawy, zagadek, które zawsze mobilizują dzieci do pełnego skupienia.

Na przesłuchanie można umówić się telefonicznie: 600 260 619 ; 882 174 076 lub mailowo: sekretariat@szkolaarte.pl

Administratorem danych jest Niepubliczna Szkoła Muzyczna Fundacji ARTE. Celem przetwarzania Państwa danych osobowych jest rekrutacja do szkoły muzycznej ARTE. Państwa dane osobowe podane w niniejszym formularzu rekrutacyjnym będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Państwa dobrowolnej zgody, którą możecie Państwo odwołać w każdym czasie (wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem). Skutkiem wycofania zgody na rekrutację będzie brak możliwości jej przeprowadzenia. Państwa dane nie będą udostępniane odbiorcom danych z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Państwa dane będą przetwarzane do zakończenia rekrutacji, tj. do 30.09.2019. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w zakresie, który określają przepisy prawa. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku, gdy uznacie Państwo, że NSM I St. Fundacji ARTE naruszyła przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka w celach informacyjnych, statystycznych i marketingowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133 z 1997 roku) związanych z przedmiotem działalności Niepublicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia Fundacji ARTE w Warszawie.

Dziękujemy! Skontaktujemy się z Państwem.

Skontaktuj się nami!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

sekretariat@szkolaarte.pl

Kom: 600 260 619