top of page

Od połowy kwietnia zapraszamy dzieci (z rodzicami) na przesłuchania wstępne do szkoły muzycznej. W trakcie przesłuchania sprawdzimy predyspozycje muzyczne dzieci. Na pewno poprosimy o zaśpiewanie piosenki, wyklaskanie/wystukanie podanego rytmu, sprawdzimy słuch wysokościowy. Będzie to w formie zabawy, zagadek, które zawsze mobilizują dzieci do pełnego skupienia.

Na przesłuchanie można umówić się telefonicznie: 600 260 619 ; 882 174 076 lub mailowo: sekretariat@szkolaarte.pl

arte-21-22.jpg

Wszystkie dzieci od lat 5 (III i IV grupa przedszkola) zapraszamy na zajęcia umuzykalniające. Podczas lekcji śpiewamy piosenki, gramy na instrumentach i wykonujemy ćwiczenia wspierające ogólny rozwój. A to wszystko w formie zabawy!

Zapraszamy!